OBLIEČKY

No povedzte, poznáte lepší pôžitok, ako sa zavŕtať do čerstvo prezlečeného paplóna, či vankúša ?  A tiež sa prosím pozrite, aký máme výber posteľného prádla! Takový široký výber, ako nájdete u nás, len tak nenájdete. Máme posteľnú bielizeň, farebnú aj bielu. Rozmery na jednolôžko a dvojlôžko. A originálnych vzorov toľko, že si vyberiete skutočne každý.

Prinášame Vám kvalitné obliečky s originálnym dizajnom. A nezabúdame ani na kvalitu. Zaručujeme Vám, že obliečky Vám budú veľa rokov spoľahlivo slúžiť, farby budú stále žiarivé a obliečky si zachovávajú svoj tvar.

Doprajte Vašim izbám niektorú sadu obliečok z našej ponuky. Každoročne prichádzame s novou a širokou kolekciou posteľnej bielizne. Bavlnené, saténové, krepové, šufónové a ponúkneme aj mnoho ďalších materiálov. Samozrejmosťou sú aj obľúbené 3D obliečky. Práve teraz si vyberiete aj veľmi krásne obliečky, pri ktorých sa tlačia látky na najnovších digitálnych tlačiarňach, takže skutočná kvalita tlače nie je možná ani v rozlíšení na fotografiách produktov. Okrem klasických, luxusných obliečok štandardných rozmerov u nás nájdete aj atypické rozmery

 

Stránka 1 z 12 - 301 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 12 - 301 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.