Damaškové obliečky

10 položiek celkom

Cena

4950
14950

Značky

Farba

Rozmer

Zobrazených položiek: 10
Luxusné damaškové obliečky v zelenej farbe na posteli
Novinka
od €49,50

Luxusné damaškové obliečky v olivovej farbe s nadčasovým prúžkom. Elegancia, modernosť, kvalita a kus romantiky. Doprajte si dokonalý spánok.

+ ďalšie
7711/ZEL
Luxusné damaškové obliečky v čiernej farbe na posteli
Novinka
od €49,50

Luxusné damaškové obliečky v čiernej farbe s nadčasovým prúžkom. Elegancia, modernosť, kvalita a kus romantiky. Doprajte si dokonalý spánok.

+ ďalšie
7708/70X
Luxusné damaškové obliečky v béžovej farbe na posteli
Novinka
od €49,50

Luxusné damaškové obliečky vo frapé farbe s nadčasovým prúžkom. Elegancia, modernosť, kvalita a kus romantiky. Doprajte si dokonalý spánok.

+ ďalšie
6053/70X
Luxusné damaškové obliečky v hnedej farbe na posteli
Novinka
od €49,50

Luxusné damaškové obliečky v hnedej farbe s nadčasovým prúžkom. Elegancia, modernosť, kvalita a kus romantiky. Doprajte si dokonalý spánok.

+ ďalšie
6050/70X2
damaškové obliečky Atlas white
Novinka
od €49,50

Luxusné damaškové obliečky v bielej farbe s nadčasovým prúžkom. Elegancia, modernosť, kvalita a kus romantiky. Doprajte si dokonalý spánok.

3423/70X
Luxusné damaškové obliečky v sivej farbe na posteli
Novinka
od €49,50

Luxusné damaškové obliečky v sivej farbe s nadčasovým prúžkom. Elegancia, modernosť, kvalita a kus romantiky. Doprajte si dokonalý spánok.

+ ďalšie
3420/70X
Luxusné damaškové obliečky v tmavosivej farbe na posteli
Novinka
od €49,50

Luxusné damaškové obliečky v tmavosivej farbe s nadčasovým prúžkom. Elegancia, modernosť, kvalita a kus romantiky. Doprajte si dokonalý spánok.

+ ďalšie
3417/70X
Luxusné damaškové obliečky v kapučíno farbe na posteli
Novinka
od €49,50

Luxusné damaškové obliečky v kapučíno farbe s nadčasovým prúžkom. Elegancia, modernosť, kvalita a kus romantiky. Doprajte si dokonalý spánok.

+ ďalšie
3414/70X
Luxusné damaškové obliečky v maslovej farbe
Novinka
od €49,50

Luxusné damaškové obliečky v béžovej farbe s nadčasovým prúžkom. Elegancia, modernosť, kvalita a kus romantiky. Doprajte si dokonalý spánok.

+ ďalšie
3411/70X
Luxusné damaškové obliečky v modrej farbe na posteli
Novinka
od €49,50

Luxusné damaškové obliečky v modrej farbe s nadčasovým prúžkom. Elegancia, modernosť, kvalita a kus romantiky. Doprajte si dokonalý spánok.

+ ďalšie
3408/MOD
Luxusné a romantické damaškové obliečky s jemným prúžkovaným vzorom v univerzálnych odtieňoch. Hodvábny lesk, vysokokvalitné bavlnené priadze, dlhá životnosť a praktický zipsový uzáver sú garantom vašej maximálnej spokojnosti. Užite si spánok s elegantnými damaškovými obliečkami z kolekcie Atlas. K damaškovým obliečkam si určite vyberiete aj z ponuky elastických napínacích prestieradiel Jersey.
 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie