Damaškové obliečky

10 položiek celkom

Cena

4950
14950

Značky

Farba

Rozmer

Zobrazených položiek: 10
Luxusné damaškové obliečky v zelenej farbe na posteli
Novinka
od €49,50

Luxusné damaškové obliečky v olivovej farbe s nadčasovým prúžkom. Elegancia, modernosť, kvalita a kus romantiky. Doprajte si dokonalý spánok.

7711/ZEL
Luxusné damaškové obliečky v čiernej farbe na posteli
Novinka
od €49,50

Luxusné damaškové obliečky v čiernej farbe s nadčasovým prúžkom. Elegancia, modernosť, kvalita a kus romantiky. Doprajte si dokonalý spánok.

+ ďalšie
7708/70X
Luxusné damaškové obliečky v béžovej farbe na posteli
Novinka
od €49,50

Luxusné damaškové obliečky vo frapé farbe s nadčasovým prúžkom. Elegancia, modernosť, kvalita a kus romantiky. Doprajte si dokonalý spánok.

+ ďalšie
6053/70X
Luxusné damaškové obliečky v hnedej farbe na posteli
Novinka
od €49,50

Luxusné damaškové obliečky v hnedej farbe s nadčasovým prúžkom. Elegancia, modernosť, kvalita a kus romantiky. Doprajte si dokonalý spánok.

+ ďalšie
6050/70X2
damaškové obliečky Atlas white
Novinka
od €49,50

Luxusné damaškové obliečky v bielej farbe s nadčasovým prúžkom. Elegancia, modernosť, kvalita a kus romantiky. Doprajte si dokonalý spánok.

3423/70X
Luxusné damaškové obliečky v sivej farbe na posteli
Novinka
od €49,50

Luxusné damaškové obliečky v sivej farbe s nadčasovým prúžkom. Elegancia, modernosť, kvalita a kus romantiky. Doprajte si dokonalý spánok.

+ ďalšie
3420/70X
Luxusné damaškové obliečky v tmavosivej farbe na posteli
Novinka
od €49,50

Luxusné damaškové obliečky v tmavosivej farbe s nadčasovým prúžkom. Elegancia, modernosť, kvalita a kus romantiky. Doprajte si dokonalý spánok.

+ ďalšie
3417/70X
Luxusné damaškové obliečky v kapučíno farbe na posteli
Novinka
od €49,50

Luxusné damaškové obliečky v kapučíno farbe s nadčasovým prúžkom. Elegancia, modernosť, kvalita a kus romantiky. Doprajte si dokonalý spánok.

+ ďalšie
3414/70X
Luxusné damaškové obliečky v maslovej farbe
Novinka
od €49,50

Luxusné damaškové obliečky v béžovej farbe s nadčasovým prúžkom. Elegancia, modernosť, kvalita a kus romantiky. Doprajte si dokonalý spánok.

+ ďalšie
3411/70X
Luxusné damaškové obliečky v modrej farbe na posteli
Novinka
od €49,50

Luxusné damaškové obliečky v modrej farbe s nadčasovým prúžkom. Elegancia, modernosť, kvalita a kus romantiky. Doprajte si dokonalý spánok.

+ ďalšie
3408/MOD
Luxusné a romantické damaškové obliečky s jemným prúžkovaným vzorom v univerzálnych odtieňoch. Hodvábny lesk, vysokokvalitné bavlnené priadze, dlhá životnosť a praktický zipsový uzáver sú garantom vašej maximálnej spokojnosti. Užite si spánok s elegantnými damaškovými obliečkami z kolekcie Atlas. K damaškovým obliečkam si určite vyberiete aj z ponuky elastických napínacích prestieradiel Jersey.