VANKÚŠE, Strana 2

Perfektné vankúše urobia zázraky. Zamyslite sa, ako najčastejšie spíte. Na bruchu? Na boku? Na chrbte? U nás si vyberie každý. Naviac naše vankúše plnené dutým 3D polyesterovým vláknom nespôsobujú ani nezhoršujú alergie, preto sú vhodné aj pre alergikov. Naše antialergické vankúše sa dajú prať, vankúše Medica Profi dokonca až pri teplote 95°C. Neprehliadnite podhlavníky s Aloe Vera úpravou, či vankúše so zatkanými karbónovými vláknami Antistress, ktoré zaručujú optimálnu ochranu pred elektrosmogom. Vybrať si dokonalý vankúš nebolo nikdy jednoduchšie.

 

Stránka 2 z 2 - 127 položiek celkom

 • Skladom Záruka: 2 roky
  Medica Micro vankúš 40x60 cm.
  Detské vankúše ideálne pre každé dieťa. Ideálny tvar zabezpečí optimálnu polohu hlavičky a krčnej chrbtice.

  €6,90
 • Skladom Záruka: 2 roky
  Fruits vankúše 45x45 cm.
  Čo tak nejaké vitamíny? Bavlnené dekoračné vankúše Fruits. Výplňový vankúš so samostatnou obliečkou. Komfortné zapínanie na zips.

  Pôvodne: €9,90
  Ušetríte: €1 (–10 %)

  €8,90
 • Skladom Záruka: 2 roky
  Botanica Tencel vankúš 40x60 cm.
  Detský vankúš vyrobený z prírodných materiálov. Dokonalý odvod vlhkosti a optimalizácia mikroklímy sú hlavné prednosti vankúša vyrobeného z lyocellových vlákien.

  €11,90
 • Skladom Záruka: 2 roky
  Classic detský vankúš 40x60 cm.
  Kvalitný detský vankúš je dôležitý pre správny vývoj krčnej chrbtice. Vankúš Classic zabezpečuje ideálnu polohu hlavičky a krčnej chrbtice a stará sa tak o zdravý a pokojný spánok.

  €5,90
 • Skladom Záruka: 2 roky
  Antistress vankúš 40x60 cm.
  Detský vankúš Antistress, dokonalá ochrana pred elektrosmogom. Pre hlboký a pokojný spánok vašich detí. A samozrejme vďaka spracovaniu, prešitu a výške výplne dohliada na zdravý vývoj krčnej chrbtice vášo dieťatka.

  €8,90
 • Záruka: 2 roky
  Vyberte si rozmer:
  50x30 cm
  50x70 cm

  od €7,90
 • Skladom Záruka: 2 roky
  Medica Profi vankúše 40x60 cm.
  Potrpíte si na vysokú hygienu spania? Detské vankúše Medica Profi, ktoré vydržia teplotu prania až do 95°C sú v tom prípade vaša správna voľba.

  €9,90

Stránka 2 z 2 - 127 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.