Dorovnanie najnižšej ceny

„Tak presne tieto obliečky som našla v inom eshope o 10 EUR lacnejšie!"
 
Nevadí. Zavádzame Dorovnanie najnižšej ceny. Pokiaľ uvidíte ten istý výrobok u konkurencie lacnejší, rozdiel v cenách vám radi dorovnáme. Každý deň tak máte istotu, že si zbytočne nepriplatíte. Stačí, ak nám napíšete potrebné informácie (viď nižšie).
 
Ako funguje Dorovnanie najnižšej ceny pred vytvorením objednávky?
Ak zistíte, že vás vysnívaný kúsok predáva iný internetový obchod za nižšiu sumu, napíšte nám na info@emozzione.sk . Pošlite nám URL adresu produktu na EMOZZIONE a u konkurencie. Jeho cenu znížime. Pamätajte, že na objednávku už nebude možné uplatniť zľavový kód ani iný poukaz.
 
Ako funguje Dorovnanie najnižšej ceny, ak ste už vytvorili objednávku?
Pokiaľ je vaša objednávka už odoslaná, alebo dokonca zaplatená, postup je podobný, len s tým rozdielom, že cenu dorovnáme formou poukazu na ďalší nákup. Aj pri poukaze platí, že sa nedá skombinovať s ďalšími zľavovými kódmi ani poukazmi. Pošleme vám ho po uplynutí 14-dňovej ochrannej lehoty na vrátenie tovaru.
 
Aké sú podmienky?
  1. Garancia sa nevzťahuje na výpredaje ani inak zľavnené kúsky a platí výhradne pre verejné ceny konkurenčných e-shopov. Žiadne klubové zľavy, ani špeciálne ponuky.
  2. Podľa Zákona na ochranu hospodárskej súťaže nesmie byť tovar predávaný pod jeho nákupnou cenou.
  3. Cenové ponuky musia byť v dobe dorovnávania platné a tovar dostupný skladom (obe v rovnaký čas). V prípade, že chcete využit Dorovnanie najnižšej ceny spätne, musíte preukázať ceny, ktoré platili v deň nákupu.
  4. Do dorovnania nesmie zasiahnuť chyba tlače alebo tlačiarenského škriatka na konkurenčnom webe.
  5. Platí iba pre slovenské eshopy. Na zahraničné eshopy (a tie, ktoré majú sídlo mimo SR) sa naše Dorovnanie najnižšej ceny nevzťahuje.
  6. Porovnávané výrobky musia byť úplne rovnaké – vrátane materiálu, veľkosti, farby a ďalších parametrov a doba jeho dodania musí byť porovnateľná.
  7. Ich cena musí byť uvedená v slovenskej mene (EUR) vrátane všetkých príplatkov.
  8. Vyhradzujeme si možnosť Dorovnania najnižšej ceny neposkytnúť pri podozrení na nekalé praktiky konkurencie (špekulatívny nákup, následný opätovný predaj a iné).