Sex, spánok, obliečky a paplóny.

Nedostatok sexu a spánku má neblahé účinky na fyzickú aj psychickú pohodu každého z nás. Navyše platí, že nedostatok spánku v kvalitných obliečkach môže byť príčinou problémov v sexe a nedostatok sexu môže spôsobiť, že tvoj spánok nebude kvalitný.
 
1) U žien má dobrý spánok na sex väčší vplyv.
Práve únava spôsobuje, že ženy častokrát nemajú chuť na sex. Výskumy hovoria, že stačí hodina spánku navyše a pravdepodobnosť sexu je vyššia o 15%.
 
Úlohy pre mužov (-:
- Nechajte svoje partnerky riadne relaxovať.
- Doprajte im kvalitné obliečky, paplóny a vankúše, ktoré umocnia pocit dokonalého spánku.
 
2) Vďaka sexu sa človek lepšie vyspí!
U žien sa pri orgazme zvyšuje hladina estrogénu. Vďaka tomuto hormónu majú ženy hlbší spánok. U mužov sa po orgazme vyplavuje v tele prolaktín, ktorý spôsobuje ospalosť.
 
Úlohy pre partnerov (-:
- Sex môžete mať kdekoľvek, kedykoľvek.
- Pokiaľ ide o spánok, ten je najlepší v posteli a tak nepodceňujte výber obliečok z kvalitných materiálov.
 
3) Viac sexu = viac spánku = viac sebavedomia a menej stresu.
Čím viac sexu, tým menšia šanca, že s tebou začne manipulovať stresový hormón kortizol. Naopak, po sexe sa v našom tele uvoľní hormón lásky oxycotín, ktorý ti dopraje lepší spánok. A keď sa ráno prebudíš a pozrieš do zrkadla, hneď sa ti zdvidne nálada. Spánok totiž ovplyvňuje vzhľad pokožky, obvod pása, ale aj množstvo energie, ktorá ťa bude cez deň poháňať vpred.
 
Záverečné zhrnutie pre partnerov (-:
- Treba dosť spať a dosť sexovať.
- Treba si vybrať obliečky, paplóny vankúše v našom eshope.
 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie