Stop stresu? Antistresové vankúše. Antistresové paplóny.

Aj ked spíme, naše telo je vystavené stresu. Môže za to elektrostatický náboj, ktorý spôsobuje svalové napätie, poruchy spánku, u senzitívnych ľudí dokonca stres. Elektrostatický náboj, ktorý vzniká napríklad počas otáčania sa v posteli, keď sa telo trie obliečky a plachty. Zdrojom elektrosmogu sú aj všetky elektrické zariadenia pod prúdom a mobilné telefóny. Máme riešenie, ako proti tomu bojovať: antistresové vankúše a paplóny Antistress s uhlíkovými vláknami. Uhlíkové vlákna sú vtkané do povrchovej látky tak, aby akumulovali elektrostatický náboj a uvoľňovali ho preč od nášho tela. Znížené napätie statickej elektiny prispieva ku kvalitnejšiemu, hlbšiemu a predovšetkým zdravšiemu spánku.
 
V našej kolekcii antistresových výrobkov nájdete:
 
ANTISTRESS VANKÚŠ:
 
ANTISTRESS PAPLÓN:
 
Všetky vankúše a paplóny Antistress sú aj samozrejme antialergické a majú certifikát OekoTex Standard 100, to znamená, že sú vyrábané podľa prísnych humánno – environmentálnych noriem.
 
Kontakt:
 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie