EMOZZIONE.sk
Úvod O nákupePrečo nakupovať u nás

Prečo nakupovať u nás

  • Zjednodušujeme veci, šetríme Váš čas

Nech ste kdekoľvek a máte práve čas a chuť, sme tu pre Vás 24 hodín denne, 365 dní v roku. Nákup u nás je rýchly a jednoduchý. Ušetrený čas venujte napríklad svojim blízkym, priateľom či vlastným záľubám.

 

  • Našim cieľom je Vaša spokojnosť.

Dôvera a spokojnosť zákazníka je naša priorita. Chceme, aby náš obchod bol pre Vás čo najprehľadnejší a nákup čo najpohodlnejší. Objednávky sa snažíme vybaviť čo najrýchlejšie. O ich spracovaní Vás priebežne informujeme, alebo po registrácii môžete ich stav sledovať online.

 

  • Vieme poradiť

O našich výrobkoch informujeme na našich stránkach vždy pravdivo. Ak potrebujete viac informácií o výrobkoch, alebo potrebujete poradiť počas nákupu, neváhajte a zavolajte na infolinku každý deň od 8:00 do 18:00, alebo nám napíšte email, na ktorý Vám čo najskôr odpovieme.

 

  • Partnerský program pre Vás

Teší nás, že u nás nakupujete. Môžete nakupovať len pre seba. Môžete však nakupovať aj pre svoju rodinu, svojich blízkych, priateľov alebo pre široké okolie. Získajte zľavy z uvedených maloobchodných cien až do výšky 20%. Chcete vedieť viac? Prejdite na Zarábajte s nami.

Špeciálne podmienky máme pripravené aj pre maloobchodné či veľkoobchodné firmy, ubytovacie a zdravotnícke zariadenia. Prejdite na Veľkoobchod

 

  • Sociálna zodpovednosť

Komunitná a ekologická zodpovednosť: na prvom mieste sú vždy ľudia. Snažíme sa pomôcť znevýhodneným skupinám ľudí a minimalizovať  dopady nášho podnikania na životné prostredi.


Nasledujte nás ...
2011 - 2018 © Emozzione - Všetky práva vyhradené
späť hore